Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Kategorie
 
 

Plandeki

Specjalnością naszej firmy – Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego SAFEX, zlokalizowanego w Gdyni, jest produkcja oraz dystrybucja plandek i siatek. Znajdują one szerokie zastosowanie między innymi w budownictwie np. plandeka rusztowaniowa, transporcie choćby plandeka okryciowa czy też w pożarnictwie. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz szeroka gama wyrobów własnych, jak i produktów pochodzących od wiodących producentów materiałów plandekowych i siatek, pozwala nam znaleźć optymalne rozwiązanie, które spełni oczekiwania i potrzeby każdego klienta.

Plandeki rusztowaniowe, okryciowe, pe

W naszej ofercie można znaleźć między innymi takie produkty jak plandeki okryciowe, plandeki rusztowaniowe czy plandeki pe. Proponujemy zarówno plandeki lekkie, jak i ciężkie. W naszej ofercie nie brakuje takich rozwiązań jak plandeki wodoszczelne czy gazoszczelne. Podobnie z siatkami. Dlatego dostępne w SAFEX produkty można zobaczyć w roli siatek estradowych, wielkoformatowych zadaszeń, blend tenisowych, ogrodzeń, jako materiał wykorzystywany w transporcie lądowym i morskim oraz w wielu innych miejscach. Wszystkie wyroby, niezależnie czy są to plandeki okryciowe czy plandeki rusztowaniowe bądź inne produkty, spełniają najwyższe normy i charakteryzują się doskonałym wykonaniem. Plandeki pe, plandeki PCV, plandeki jutowe i wszystkie inne produkty są stworzone z najlepszych materiałów, a do tego każda plandeka jest łatwa w montażu, odporna na przetarcia, rozerwania i inne przypadkowe uszkodzenia mechaniczne.

Plandeki na zamówienie

Dysponujemy szerokim asortymentem, ale umożliwiamy też wykonanie plandek na specjalne zamówienie, które znajdą zastosowanie choćby w rolnictwie, w budownictwie, w transporcie czy też w gospodarstwach domowych. Wykonując plandekę dopasujemy ją do indywidualnych potrzeb, tak by odpowiadała wymiarem, a do tego optymalnie ochraniała przed promieniowaniem słonecznym, wiatrem, deszczem etc. Plandeki na zamówienie to chętnie wybierane rozwiązanie przez wielu naszych klientów, którzy poszukują precyzyjnie dopasowanych produktów. Decydując się na zakup plandeki na zamówienie, nasi klienci mają wpływ na wiele parametrów, takich jak wielkość plandeki, wykorzystany materiał, gęstość, kolor czy ilość oczek. Dzięki temu plandeka będzie idealnie dopasowana do konkretnych zastosowań.
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img