Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Pływające zapory przeciwolejowe
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Pływające zapory przeciwolejowe

Pływające zapory przeciwolejowe

Czasami podczas realizowania konkretnej inwestycji konieczne okazuje się zabezpieczenie zbiorników wodnych przed przedostaniem się do środowiska szkodliwych substancji. W przypadku olejów sprawa jest dość prosta – nie mieszają się one bowiem z wodą, a jedynie unoszą na jej powierzchni. Z tego powodu w takich sytuacjach bardzo często stosuje się specjalne, pływające zapory przeciwolejowe. Pozwalają one na łatwe rozłożenie, zarówno w przypadku wód stojących, jak i płynących. Skutecznie chronią teren przed rozlewaniem się oleistych substancji. Mają dodatkowe wzmocnienia, nie ulegając ruchom cieczy. W naszym asortymencie znajdziesz skomplikowane produkty tego typu, które sprawdzają się doskonale podczas różnych przedsięwzięć. Są one obowiązkowym elementem podczas remontów wykonywanych przy wodzie i na jej powierzchni. Zawsze istnieje bowiem ryzyko wycieku substancji, które po rozpłynięciu się mogą stanowić poważne zagrożenie dla środowiska.

Aktualna oferta jest naprawdę szeroka. Tworzymy produkty, które można ze sobą połączyć. Dzięki temu da się zabezpieczyć dokładnie taki obszar, na jakim Ci zależy. Z powodzeniem wytrzymują one nawet kilka lat intensywnego użytkowania. Są to zapory przeciwolejowe o skutecznym działaniu, które zostały oznaczone specjalnym certyfikatem. Dzięki temu masz pewność, że działają bez zarzutów niezależnie od okoliczności. W naszym asortymencie znajdziesz też wiele innych produktów, takich jak m.in. plandeki tarasowe czy okryciowe. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą i wybrania dokładnie takiego produktu, jaki spełnia Twoje oczekiwania.

Ponton P240 - Ponton pod silnik - 2+1 osobowy: Pontony z pawężą są przystosowane do silnika, poszczeglne elementy podłogi łączone są profilami aluminiowymi. Pontony tego typu posiadają rwnież kil , dzięki ktremu sterowanie pontonem jest proste, a sam ponton bardzo zwrotny i stabilny . Najtańszy i zarazem najmniejszy jest ponton P210 , ktry pomieści 2 osoby. Każdy ponton jest produkowany pod dane zamwienie. Klient dodatkowo może ustalić kolor, ewentualny nadruk (reklama, nr, rej), rozmaite dodatki. Pontony posiadają 5-letni okres gwarancyjny na powłokę!!! Dane techniczne: Wymiary: 245 x 145 cm Wymiary po spakowaniu: 120 x 40 x 35 cm Waga:
Zapory olejowe - wykorzystywane na wodach zarwno stojących jak i płynących zależnie od zapotrzebowania. Stosowane przy wszelkich remontach wykonywanych nad i na wodzie. Zapora olejowa blokuje swobodne rozprzestrzenianie się substancji oleistych na powierzchni wody co wpływa na bezpieczeństwo dla srodowiska. Zapora olejowa rzeczna - Posiada dodatkowe wzmocnienia i kotwy, wyprofilowana jest w sepcjalny sposb uniemożliwający płynącej wodzie zmianę położenia. Opis zapory: Zapora wykonana jest z olejoodpornej tkaniny PVC. Standardowo wykonywane są w odcinkach 15 metrowych z możliwością łączenia odcinkw teleskopowo, rura w rurę z zabezpieczeniem. Na życzenie klienta wykonujemy rwnież odcinki 20 metrowe. Odcinki 20 metrowe dają możliwość łĄczenia na sztywno tworząc dowolny zesta. U
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img