Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Zastosowanie
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Zastosowanie - kategorie

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od blisko 22 lat. W tym czasie udało nam się wybić jako sprawdzony i godny zaufania dystrybutor i producent plandek.

Nasza oferta:

Wykonujemy także konstrukcje na życzenie indywidualne.

Jedną z naszych specjalności są profesjonalne plandeki do różnego rodzaju zastosowania. Dostępne w naszej ofercie produkty odznaczają się wyjątkową odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Zastosowanie plandek z naszej oferty zapewnia odpowiednie zabezpieczenie towaru, chroniąc go przed wilgocią, kurzem, silnym słońcem, itp. Jako doświadczony producent plandek oferujemy produkty wyłącznie sprawdzone, wykonane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości materiałów jak między innymi, polietylen. Udostępniamy różnego rodzaju plandeki, cennik uwzględnia rodzaj materiału oraz wielkość płachty.

Istotnym obszarem naszych działań jest także produkcja i dystrybucja różnego rodzaju siatek. Oferowane przez nas siatki bezpieczeństwa są wykorzystywane do różnego rodzaju działań, mających na celu ochronę towarów czy terenu. W związku z tak istotną funkcją, jaką pełnią nasze siatki ochronne, wykonywane są z wytrzymałych i solidnych materiałów, dających gwarancję niezawodności nawet w szczególnie trudnych warunkach. Siatki zabezpieczające w naszej ofercie dzielą się z uwagi na rodzaj splotów oraz wykorzystany do produkcji materiał. W naszym asortymencie dostępna jest:

  • siatka pleciona
  • siatka sznurkowa
  • siatka powlekana PCV
  • siatka powlekana PE
  • siatka taśmowa

Więcej informacji o naszej ofercie znajduje się w katalogu produktów. W celu ułatwienia poszukiwań, usystematyzowaliśmy nasz asortyment również pod względem zastosowania.

 
 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img