Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Informacje o firmie
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Safex - plandeki, siatki , zadaszenia membranowe i wiele innych produktów- producent i dystrybutor!

 

 

rzetelna firma

 

Plandeki siatki, membrany wysokonaprężone, producent i dystrybutor ponad (31 lat tradycji)

   Firma PHU SAFEX powstała w roku 1991 w Gdyni . Wraz ze wzrostem renomy firmy na rynku lokalnym firma pozyskiwała kontrahentów poza granicami kraju. PHU SAFEX jest jedynym na rynku polskim partnerem handlowym firmy SCANTARP OY producenta wyskiej jakości materiałów plandekowych i siatek powlekanych PVC. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży  jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom klientów i zaoferować fachowe doradztwo oraz wysoką jakość świadczonych usług. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać niemal każdą plandekę - również wymagające najwyższych kwalifikacji i nowoczesnych maszyn wysokonaprężone zadaszenia  membranowe.


Zamówiony towar z magazynu możemy dostarczyć w 24h  w każde miejsce w Polsce za pomocą firmy kurierskiej PEKAES lub DPD.

   Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą na materiały plandekowe, gotowe plandeki i siatki oraz akcesoria plandekowe. Produkujemy plandeki lekkie i cieżkie, plandeki okryciowe i wodoszczelne, materiały gazoszczelne, siatki kontenerowe i budowlane, blendy tenisowe oraz zabudowy tarasów .
Specjalizujemy się również w produkcji siatek na sceny (siatki estradowe), wielkoformatowych  zadaszeń namiotów, zadaszeń membranowych, blend tenisowych itp. Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w transporcie (lądowym i morskim), rolnictwie, budownictwie jak i w sporcie, geotechnice, pożarnictwie itp.

     Dysponujemy odpowiednim zapleczem magazynowym oraz nowoczesną przestronną halą produkcyjną o łącznej kubaturze ponad 8000m3 -dzieki temu utrzymujemy wysoką gotowość do natychmiastowej realizacji nawat bardzo dużych zleceń.

O plandekach i siatkach wiemy prawie wszystko...

Warunki sprzedaży:


 
 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img