Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Konstrukcje pneumatyczne
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Konstrukcje pneumatyczne

Konstrukcje pneumatyczne

Produkujemy też konstrukcje pneumatyczne. Mowa tu zarówno o basenach, jak i specjalnych przeszkodach. Drugi typ wyrobów jest stosowany na obszarach stworzonych z myślą o zawodach paintballowych. Z tego powodu są to produkty bardzo wytrzymałe, odporne na uderzenia z dużą siłą. Wykonujemy je ze specjalnych tkanin plandekowych pokrytych dodatkową warstwą ochronną. Często są one wypełnione powietrzem, jednak wytrzymała konstrukcja pozwala na zachowanie ich w niezmienionym stanie przez długi czas, bez względu na uderzające w nie kulki.

Jeśli chodzi o baseny pneumatyczne, również cechują się one wysoką jakością wykonania. Zostały stworzone z wykorzystaniem specjalnego materiału z charakterystyczną fakturą. Dzięki temu zapobiegają one przypadkowemu poślizgnięciu podczas użytkowania. Występują w wielu odsłonach, pozwalając na znalezienie dokładnie takiego produktu, jaki trafia w Twoje gusta.

Konstrukcje pneumatyczne tworzone przez naszą firmę są wytrzymałe i wykonane z dbałością o detale. Bez problemu sprawdzą się one podczas różnych zastosowań. W razie wątpliwości możesz także skontaktować się z nami i dopytać o szczegóły. To świetny wybór w sytuacji, gdy szukasz konkretnego produktu. Czasem istnieje bowiem opcja zmodyfikowania dostępnych wyrobów w taki sposób, by dostosować je do potrzeb klienta.
Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą firmą!

Płytki basen rekreacyjny: OPIS BASENU: Wykonanie: Część dmuchana wykonana jest z materiału pontonowego, bardzo mocnego, zbrojonego, pięciowarstwowego, o gramaturze 1100 g/m2. Spd basenu wykonany z materiału antypoślizgowego ze specjalną fakturą wkolorze niebieskim zobacz tutaj. Kolorystyka: granatowy, popielaty i czerwony. Wyposażenie: 4 zawory do pompowania i spuszczania powietrza, rękaw spuszczający wodę w narożniku. Opcjonalnie: - Dmuchawa w cenie 340zł + VAT - Pompa o wydajności 1500l/min. w cenie 430zł + VAT Cennik na baseny: Wymiary: Ceny netto: 3,5 x 3,
Wykonujemy na zamówienie pezeszkody pneumatyczne , mozna je zrobić z tkaniny plandekowej zwykłej, lub z tkaniny pontonowej gazoszczelnej z dodatkiem poliuretanów. Przeszkody wykonane z tkanin pontonowych utrzymują powietrze przez długi czas  i nie wymagają ciągłego pompowania.
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img