Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Siatki

Siatki plecione

Dostępne w naszej ofercie siatki plecione są tkane bądź dziane z poszczególnych nitek. W związku z tym nasze siatki charakteryzują się małymi oczkami. W zależności od rodzaju wykorzystanego materiału mogą pełnić funkcję jako siatka bezpieczeństwa w rolnictwie, transporcie, budownictwie, gospodarstwie domowym i ogrodnictwie, sporcie i rekreacji oraz wielu sektorach przemysłu.

Siatki sznurkowe

Każda prezentowa przez nas siatka sznurkowa to doskonałe zabezpieczanie, znajdujące zastosowanie w budownictwie, rolnictwie, transporcie czy sporcie. Wszystkie rodzaje siatek sznurkowych charakteryzują się dość dużymi oczkami, jak również wyjątkową wytrzymałością dzięki solidnym splotom oraz zastosowaniu technologii węzłowej lub bezwęzłowej.

Siatki powlekane PCV

Siatki powlekane PCV mogą być wykorzystywane jako wyjątkowo mocne i wytrzymałe siatki ochronne, co jest zasługą materiału, z którego zostały wykonane. Dzięki wykorzystaniu PCV siatki te są odporne na działanie wysoki temperatur i promieniowania UV, przez co wykorzystuje się je w budownictwie, rolnictwie, gospodarstwach domowych oraz ogrodnictwie.

Siatki powlekane PE

Siatki powlekane PE mogą być użytkowane jako solidne i wytrzymałe siatki ochronne. Znajdują szerokie zastosowanie w rolnictwie, głównie służąc zabezpieczeniu silosów przed wyjadaniem zboża przez ptaki. Drobne oczka oraz solidny materiał uniemożliwiają szkodnikom wydostanie spod siatki ziaren.

Siatki taśmowe

Siatki taśmowe to doskonałej jakości siatki zabezpieczające wykorzystywane przede wszystkim w transporcie, szczególnie do oddzielenia przestrzeni ładunkowej bądź do zamocowania ładunku. Nasze produkty powstają dzięki bardzo mocnym i precyzyjnym zszyciom poszczególnych taśm.

Akcesoria do siatek

W celu właściwego użytkowania naszych produktów oferujemy wysokiej jakości akcesoria do siatek, które zapewniają odpowiedni montaż. Wykorzystując nasze produkty zyskują Państwo pewność bezpieczeństwa oraz gwarancję dopasowania do naszych wyrobów.

 
 
 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img