Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Siatki Sznurkowe
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Siatki Sznurkowe

Siatka sznurkowa

Siatka sznurkowa powstaje dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Dzięki tym właściwościom nasze rozwiązania doskonale sprawdzają się jako siatki ochronne. Zadbaliśmy również o to, aby nasze siatki zabezpieczające sznurkowe były łatwe w montażu.

Dostępne w naszej ofercie siatki bezpieczeństwa znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach i pełnią rozmaite role, między innymi w:

  • transporcie
  • rolnictwie
  • budownictwie
  • sporcie i rekreacji
  • gospodarstwach domowych i ogrodach


Główną zaletą siatek sznurkowych jest wytrzymałość. Siatki zawdzięczają tę cechę zarówno materiałom, z których zostały wykonane, jak i nowoczesnej technice łączenia poszczególnych sznurków (z węzłami i bez węzłów). Dzięki wyjątkowej wytrzymałości każda siatka sznurkowa zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, bez względu na rodzaj chronionej powierzchni. Ponadto zaawansowane technologie produkcji tego typu siatek bezpieczeństwa zapewniają możliwość stworzenia produktu idealnie dostosowanego pod kątem potrzeb użytkowników i potencjalnych zagrożeń. W zależności od materiału siatki zabezpieczające odznaczają się wieloma różnymi cechami, jak elastyczność, trudno palność. itp. Dużym atutem każdej siatki bezpieczeństwa wykonanej ze sznurków jest także atrakcyjna cena.

Siatka kontenerowa sznurkowa bezwęzłowa. Siatka wykonana z polipropylenu jest bardzo wytrzymała w stosunko do swojej ceny. Dostępność siatki w najbardziej popularnych dla kontenerw wymiarach. Siatka kontenerowa ContainerNET 190 UV - tabela techniczna: Typ materiału: PP Gramatura: 190 g/m2 Typ siatki: bezwęzłowa Grubość linki: 3 mm Stabilizacja UV: 300 Kly Odporność termiczna: -40 / +80 oC Tolerancja wymiarw: +/- 2% Wykończenie: El
Siatka PP trwała i odporna na promieniowanie UV. Oczko siatki wielkosci 20 mm. Średnica poszczególnej linki Ø - 2,5 mm. Siatka jest wzmacniana na brzegach. Dostępna w kolorze zielonym.
Siatka asekuracyjna pionowa (typ U) służy do zabezpieczenia krawędzi dachu lub rusztowania. Siatki bezpieczeństwa możemy montować rwnież wewnątrz obiektu do zabezpieczenia np. klatek schodowych. Oferowany przez nas produkt wytwarzany jest w Europie Zachodniej i spełnia wszelkie wymagania dotyczące asekuracji budowlanych. Zastosowanie tych siatek bezpieczeństwa spełniaja jednocześnie fukncje osłonową rusztowania, czyli chorni przed spadającymi przedmiotami. Przy zastosowaniu tego typu osłony prac budowlanych należy stosować elementy konstrukcyjne zgodnę z europejskimi standardami zawartymi w EN 13374 w zależności od klasy wymaganej asekuracji. Siatkę bezpieczeństwa możemy stosować przy rżnych obiektach. Produkt bardzo dobrze sprawdza się jako uzupełnienie rusztowania. Wyrżniamy 3 typy systemw asekuracji typu U:
Siatka asekuracyjna pionowa (typ V) jest przeznaczona do zabezpieczenia kilku najwyższych kondygnacji. Siatka bezpieczeństwa bardzo dobrze sprawdza się przy tradycyjnej budowie kubaturowej oraz na obiektach mostowych. Oferowany przez nas materiał produkowany jest w Europie Zachodniej i jest zgodny ze standardami europejskimi. W przypadku siatek asekuracyjnych typu V większość wymagań związanych jest z normą EN 1263-1. Podstawowy system asekuracji składa się z: wysięgnika mocowanego do najwyższej kondygnacji, metalowego elementu łączącego kondygnacje, hakw połączonych z wieńcem służących do mocowania podstawy asekuracji. W przypadku obiektw mostowych stosuje się indywidualne rozwiązania zależne od technologii prowadzonych robt. Ze wzgędu na charakterystykę systemu a
Siatka asekuracyjna (typu S) to najpopularniejsze rozwiązanie praktykowane w budownictwie. Oferowany przez nas materiał do zabezpieczeń prac na wysokości spełnia wymagania europejskiej normy EN 1263-1. Siatki bezpieczeństwa tego typu idealnie sprawdzają się do zabezpieczenia prac montażowych prowadzonych przy wielkogabarytowych konstrukcjach szkieletowych oraz przy pracach na dachu o dużej powierzchni. Asekuracja służy do zabezpieczenia ludzi przed upadkiem z wysokości. Wartość, ktra została uznana za granicę bezpieczeństwa to 6m. Przy montażu siatki należy przestrzegać kilku podstawowych zasad: powierzchnia siatki netto musi być większa od 35 m2, odległość między kolejnymi punktami mocowania może wynosi najwyżej 2,5 m, siatkę należy umieścić możliwie najbliżej prowadzonych prac (W normie EN 1263-1 za wyso
Siatka asekuracyjna (typu T) służą do zabezpiecznia prac prowadzonych przy krawędzi obiektu. Chorni przed upadkiem pracownikw oraz rżnych większych przedmiotw z wysokości. Zastosowanie tego typu siatki bezpieczeństwa wymaga specjalnego systemu montażu. Najszęsciej odpowiednie wsporniki motowane są do krawędzi budynku na niższej kondygnacji. Produkt dedykowany jest do zabezpieczenia prac przy budowie obiektw wysokich i wysokościowych lub w przypadku nietypowych kształtw. Parametry siatki: Typ materiału: Wzmocniony polipropylen (PPHT) Wymiar oczka: 100x100 mm Typ oczka: kwadratowe Minimalna energia zrywania:
Siatki sznurkowe bezwęzłowe o małych rozmiarach, idealnie nadające się na przyczepki samochodowe, pojazdy typu pick-up oraz małe kontenery. Siatka wykonana z polipropylenu jest bardzo wytrzymała w stosunko do swojej ceny. Siatki są odporne na działanie promieni UV co znacznie zwiększa ich żywotnosć. Na obwodzie sziatki jest umocowana linka gumowa typu expandor służąca do mocowania siatki do hakw na burtach przyczepki lub kontenera. Siatka na przyczepkę TrailerNET 190 UV - tabela techniczna: Typ materiału: PP Gramatura: 190 g/m2 Typ siatki: bezwęzłowa Grubość linki: 3 mm Stabilizacja UV:
Zajmujemy się dystrybucją siatek przeznaczonych na obiekty sportowe. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a nasze doświadczenie pozwoli na dobranie optymalnego rozwiązania. Posiadamy siatki sportowe służace do osłony (piłkochwyty), które spełniają standardy nowoczesnych przyszkolnych boisk sportowych (Orliki). Siatka może być również stosowana przy budowie stadionów lekkoatletycznych (klatki do rzutu młotem lub dyskiem). W naszej ofercie mamy też siatki do osłony pola golfowego. Ze względu na parametry piłki, posiada ona mniejsze oczka. Siatka wykonana jest w polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości (PPHT). Grubość siatki w zależności od zastosowania od 2 do 5 mm, a wielkość oczka od 20 do 100 mm. Produkt dostępny jest w różnych kolorach.
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img