Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Plandeki na wymiar wykonane na zamówienie

Plandeka na kontenery Open Top

   Nasza firma wykonuje plandeki na kontenery Opentop każdego rodzaju. Konstrukcja dachu Open-top pozwala na transport nietypowych ładunków, które ze względu na sposób załadunku nie mieszczą się do typowego kontenera. Kontener z elastycznym dachem plandekowym coraz częściej jest stosowany również do transportu materiałów sypkich. Ważnym elementem jest w typ przypadku przekrycie dachu, które ze wzgędów na charakter pracy musi być niezwykle wytrzymałe, a dodatkowo elastyczne i łatwe w montażu. W tej roli doskonale spisują się wodoszczelne plandeki okryciowe, które posiadają mocowanie w postaci elastycznej linki. Plandeki na kontenery Open Top są nietypowym rodzajem okrycia. Przedewszystkim okrycie dachu kontenera Opentop musi spełniać przepisy celne. Z tego względu plandeka posiada bardzo gęsto rozmieszczone oczka po obwodzie (odległość między kolejnymi oczkami to ok 20 cm). Dodatkowo kontnery są produkowane w systemie miar imperialnych, co daję nietypowy wymiar przekrycia Open-top. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu wszelkiego rodzaju plandek okryciowych. Posiadamy doświadczenie w produkcji plandek na kontenerow. Dodatkowo możemy zakuć linkę celna do zabezpieczenia plandeki Open Top. Na zdjęciach przedstawiamy jedną z naszych realizacji.

Charatkerystyka użytego materiału:

Tkanina bazowa:
1100 dtex poliester
9x9/cm2
195 g/m2
Gramatura:
680 g/m2
Szerokość rolki:
2,18m.
Długość rolki:
60m.
Powleczenie:
PCV
Wykończenie:
Lakierowana z jednej strony
Wytrzymałość na rozdarcie (norma):
DIN 53363 – 300/300 N
DIN 53356
SFS 3981
Wytrzymałość na rozrywanie (norma):
DIN 53354
SFS 2983 – 3000/3000 N/5cm
EN ISO 1421
Adhezja (przyleganie warstw):
100 N/5cm
Temperatura użytkowania:
-35/+70 oC
Trudnopalność:
brak


Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Planeka kontenerowa Open top na kontenery 20' i 40'

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img