Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Siatki .: Siatki na obiekty sportowe (Piłkochwyty)
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Siatki

Siatki na obiekty sportowe (Piłkochwyty)

Zajmujemy się dystrybucją siatek przeznaczonych na obiekty sportowe. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a nasze doświadczenie pozwoli na dobranie optymalnego rozwiązania. Posiadamy siatki sportowe służace do osłony (piłkochwyty), które spełniają standardy nowoczesnych przyszkolnych boisk sportowych (Orliki). Siatka może być również stosowana przy budowie stadionów lekkoatletycznych (klatki do rzutu młotem lub dyskiem). W naszej ofercie mamy też siatki do osłony pola golfowego. Ze względu na parametry piłki, posiada ona mniejsze oczka.

Siatka wykonana jest w polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości (PPHT). Grubość siatki w zależności od zastosowania od 2 do 5 mm, a wielkość oczka od 20 do 100 mm. Produkt dostępny jest w różnych kolorach.Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img