Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Akcesoria Do Siatek
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Akcesoria Do Siatek
Gumy mocujące, opaski zaciskowe, zapinki itp.
Guma mocująca Φ - 4 mm. do mocowania siatek lub plandek rusztowaniowych. Zakończona jest plastikowymi kulami mocującymi gumę do plandeki lub siatki. Kolor gumy: Czarny lub czerwony. Długość: 20cm.
Oferujemy sznurek z przędzy polipropylenowej w motkach konfekcjonowany 20 metrów bieżących na motku. Sznurek z rdzeniem, może być używany jako sznurek do toreb, sznurek do bielizny, sznurek do mocowania plandek. Sznur polipropylenowy o wysokiej wytrzumałości , gruby sznur do mocowania zawsze przydatny w domu i wielu innych zastosowaniach. Sznur na zamówienie może być przygotowany jako sznurek dekoracyjny , sznurek wielokolorowy, sznurek zabezpieczający i sznurek ostrzegawczy. Ostrzegawczy sznurek czarno - żółty może być używany w zastępstwie taśmy ostrzegawczej żółto - czarnej.
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img