Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Plandeki gotowe .: Flex Blinder - Guma mocująca z zapadką
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Plandeki gotowe

Flex Blinder - Guma mocująca z zapadką

   Gumy mocujące Flex Blinder najczęściej wykorzystywane do mocowania plandek rusztowaniowych. Zakończone szpikulcem do przebijania specjalnych wzmocnionych oczek występujących w plandekach typu: ScaffoldTARP 150, 170 i 220. Drugi koniec gumy wyposażony w wygodny zaczep do mocowania który ułatwia szybki montaż plandeki na rusztowaniu. Elastyczne zamocowanie zapobiega wyrywaniu oczek plandeki.

      System gum znakomicie wydłuża okres użytkowania plandeki. rusztowaniowej. Przy wysokości rusztowania do 10 m zaleca stosowanie się nie nmiej niż 1 punkt mocowania na 1 metr kwadratowy, przy wysokościach ponad 10 m z uwagi na wyższe obciażenie wiatrem powinny być przewidziane co najmniej 2 punkty mocowania.Cechy produktu:
mocowania elastyczne


Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img