Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Siatki

Siatki plecione

Dostępne w naszej ofercie siatki plecione są tkane bądź dziane z poszczególnych nitek. W związku z tym charakteryzują się one małymi oczkami. W zależności od rodzaju wykorzystanego materiału mogą pełnić funkcję jako siatka bezpieczeństwa w rolnictwie, transporcie, budownictwie, gospodarstwie domowym i ogrodnictwie, sporcie i rekreacji oraz wielu sektorach przemysłu.

Siatki sznurkowe

Każda prezentowa przez nas siatka sznurkowa to doskonałe zabezpieczanie, znajdujące zastosowanie w budownictwie, rolnictwie, transporcie czy sporcie. Wszystkie rodzaje siatek sznurkowych charakteryzują się dość dużymi oczkami, jak również wyjątkową wytrzymałością dzięki solidnym splotom oraz zastosowaniu technologii węzłowej lub bezwęzłowej.

Siatki powlekane PCV

Siatki powlekane PCV mogą być wykorzystywane jako wyjątkowo mocne i wytrzymałe siatki ochronne, co jest zasługą materiału, z którego zostały wykonane. Dzięki wykorzystaniu PCV siatki te są odporne na działanie wysoki temperatur i promieniowania UV, dzięki czemu wykorzystuje się je w budownictwie, rolnictwie, gospodarstwach domowych oraz ogrodnictwie.

Siatki powlekane PE

Modele powlekane PE mogą być użytkowane jako solidne i wytrzymałe siatki ochronne. Znajdują szerokie zastosowanie w rolnictwie, głównie służąc zabezpieczeniu silosów przed wyjadaniem zboża przez ptaki. Drobne oczka oraz solidny materiał uniemożliwiają szkodnikom wydostanie spod siatki ziaren.

Siatki taśmowe

Siatki taśmowe to doskonałej jakości siatki zabezpieczające wykorzystywane przede wszystkim w transporcie, szczególnie do oddzielenia przestrzeni ładunkowej bądź do zamocowania ładunku. Nasze produkty powstają dzięki bardzo mocnym i precyzyjnym zszyciom poszczególnych taśm.

Siatki sceniczne

Oferujemy także wysokiej jakości siatki sceniczne. Mają one specjalnie wzmocnioną krawędź, przydatną podczas mocowania na scenie. Jednocześnie są lekkie, nie obciążając całej konstrukcji. Występują w wielu wersjach, dlatego można dopasować je do estrady.

Akcesoria do siatek

W celu właściwego użytkowania naszych produktów oferujemy wysokiej jakości akcesoria do siatek, które zapewniają odpowiedni montaż. Wykorzystując nasze produkty, zyskasz pewność bezpieczeństwa oraz gwarancję dopasowania do wyrobów.

Wysoka jakość wykonania

Nasze siatki, bez względu na ich dokładne zastosowanie, zostały wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Są wytrzymałe, pozwalając na stosowanie w konkretnych okolicznościach. Wybierając dany model, należy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób zamierzasz z niego korzystać. Poszczególne opcje różnią się bowiem od siebie materiałem użytym do ich stworzenia czy wielkością oczek. Niektóre z nich są dodatkowo wzmacniane, czego doskonałym przykładem są siatki sceniczne wymagające zawieszenia na konstrukcji estrady. W naszym asortymencie znajdziesz również wiele innych produktów. Tworzymy m.in. plandeki na zamówienie, które spełniają oczekiwania wymagających klientów. Dzięki temu możemy produkować wyroby idealnie dostosowane do konkretnego zastosowania, nawet jeśli jest ono dość nietypowe.

Nie wiesz, jaką siatkę wybrać? Z chęcią doradzimy i przedstawimy właściwości poszczególnych produktów. Dzięki temu zakupisz dokładnie taki wyrób, jaki spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na nurtujące Cię pytania i zaproponujemy najlepszą siatkę do danego zastosowania.

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img