Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Usługi na zlecenie .: Zgrzewanie dachów membranowych metodą HF
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Usługi na zlecenie

Zgrzewanie dachów membranowych metodą HF

Dysponujemy odpowiednim zapleczem oraz parkiem maszynowym ( ploter wielkoformatowy 3,1x21,2m oraz mobilną maszyną do zgrzewania HF do wykonywania skomplikowanych zadaszeń membranowych. Nasza maszyna dysponuje odpowiednią mocą umożliwiającą zgrzanie w jednym cyklu do 880cm2 powierzchni. Dzięki technologii zgrzewania HF o dużej mocy uzyskuje się odpowiednio wytrzymałe zgrzewy nawet dla materiałach powlekanych PCV z powłoką PVDF o wytrzymałości na rozrywanie powyżej 8000N/5cm i gramaturze powyżej 1500g/m2 które często są używane w dużych membranach dachowych amfiteatrów itp. Do najbardziej odpowiedzialnych membran stosujemy szerokie na 50mm- 80mm elektrody gwarantujące odpowiednią wytrzymałość połączenia elementów membrany zadaszenia.

Zastosowanie do wykrojów wielkoformatowego plotera kreślącego na płaskiej rozwinietej powierzchni o wymiarach max do 3,1m x 21,2m gwarantuje wierne z projektem wykonanie wykrojów ( brak błędów liniowych jak w przypadku ploterów z mechanizmami bębnowymi) oraz umożliwia precyzyjne wzajemne pozycjonowanie się poszczególnych elementów membrany podczas procesu zgrzewania

Zgrzewarki HF są niezbędne do wykonywania wysokonaprężonych przekryć strukturalnych jakimi są dachy membranowe, a nowoczesne materiały z odpornym na UV i  zabrudzenia pokryciem PVDF wręcz wymuszają stosowanie takiej technologii.Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Zgrzewanie W.CZ (wysoką częstotliwością)

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img