Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: .: Przejrzyste ściany tarasowe rolety
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów -

Przejrzyste ściany tarasowe rolety  Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla hoteli, pensjonatów, centrów konferencyjnych i szkoleniowych. To samo rozwiązanie będzie idealne w obiektach wystawienniczych, gastronomicznych i okolicznościowych. Opracowaliśmy system zadaszenia i osłaniania tarasów i altan oparty na specjalnej pod-konstrukcji okien przezroczystych ścian bocznych napinanych w taki sposób, iż tworzą niespotykaną w innych rozwiązaniach naprężoną taflę przypominającą z wyglądu szkło. Materiały użyte do zabudowy z przejrzystych ścian umożliwiają ich użytkowanie zarówno latem jak i zimą.
Wygląd oferowanych przez Safex osłon tarasowych jest elegancki i estetycznie dopasowany do obiektów o wysokiej klasie - hoteli, restauracji, letnich rezydencji i innych obiektów. W podobnej technologii wykonania możemy zaproponować ściany namiotów bankietowych i gastronomicznych.  Cechy produktu:


Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Przezroczyste ściany tarasowe rolety tarasowe, zabudowy altan i tarasów

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img