Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Plandeki na wymiar wykonane na zamówienie

Plandeki z oknami

        Nasza firma zajmuje się okien tarasowych z przezroczystej foli.

Dzięki połączeniu z tkaniną pcv pozwala na stworzenie plandek, które możemy stosować jako elastyczne okna albo przezroczyste przesłony. Nasze plandeki z oknami idealnie nadają się jako ściany namiotów gastronomicznych oraz elementy barów na plaże oraz innych rozwiązań. Nasza firma może wykonać nawet najbardziej skoplikowane zlecenia. Naszymi atutem jest duże doświadczenie, które pozwoli na optymalizację inwestycji. Dodatkowo produkty, które oferujemy są najwyższej jakości, a technologia wysokich częstotliwości HF wykorzystywana do łączenia materiałów zapewnia odpowiednią estetykę dla tego typu realizacji. Plandeki przeźroczyste powinny być dobrze naprężone i tyko wtedy mają one estetyczny wygląd, Dzięki odpowiedniej wiedzy i doswiadczeniu oraz unikalnemu w skali kraju parkowi maszynowemu potrafimy wykonać takie zlecenia na najwyższym poziome za rozsądną cenę.

Taką samą techologią wykonujemy plandeki przezroczyste do altany, plandeki przezroczyste na taras, plandeki na zadaszenie tarasu.
Możliwa jest także zabudowa altany ogrodowej, osłona tarasu pcv, plandeka na taras drewniany, osłona tarasu przed wiatrem, osłona boczna tarasu.

Klienci rozpoznają nasze realizacje jako rolety foliowe na taras lub rolety przezroczyste zwijane co do końca nie jest przecyzyjnym określenim plandek, jednak te ściany tarasowe z folii można zwinąć na profilu stalowym i stanowi to rodzaj rolety.
 

 
 


Cechy produktu:
trudnoplane


Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Wykonujemy dobrze naprężone plandeki z oknami PCV. plandeki przezroczyste do altany, plandeki przezroczyste na taras, plandeki na zadaszenie tarasu , zabudowa altany ogrodowej, osłona tarasu pcv, plandeka na taras drewniany, osłona tarasu przed wiatrem, osłona boczna tarasu , rolety foliowe na taras, rolety przezroczyste zwijane

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img