Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Plandeki na wymiar wykonane na zamówienie .: Osłony harmonijkowe napędów i tłoczysk
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Plandeki na wymiar wykonane na zamówienie

Osłony harmonijkowe napędów i tłoczysk

Wykonujemy osłony harmonijkowe wszelkiego rodzaju napędów, tłoczysk i siłowników hydraulicznych i pneumatycznych. Wilekogabarytowe osłony układów sterowniczych koparek i maszyn wydobywczych w kopalniach odkrywkowych. Osłony pracują w kopalniach węgla brunatnego.

Osłony harmonijkowe mają zastosowanie także w przemyśłe maszynowym do ochrony obrabirek, laserów, cnc, maszyn do cięcia plazmą i wodą.

Szczególnym przypadkiem osłony harmonijkowej są osłony w autobusach przegubowych, tramwajach i pociągach.

Do wykonania osłon używamy tkanin powlekanych najwyższej jakości.Zastosowanie tego produktu:


Osłony harmonijkowe według specyfikacji dostarczonej przez klienta. Osłony mieszkowe do maszyn, szlifierek, koparek. Osłony tłoczysk siłowników hydraulicznych. w celu ochrony siłowników, śrub napędowych.

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img