Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Plandeki gotowe .: Plandeki powlekane pcv na zamówienie
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Plandeki gotowe

Plandeki powlekane pcv na zamówienie

    Jesteśmy producentem plandek pvc na zamówienie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na opytmalizację każdego zlecenia. Wykonujemy plandeki okryciowe, plandeki przeciwwiatrowe, plandeki osłonowe, plandeki przeciwdeszczowe, które można stosować praktycznie w każdych warunkach. Posiadamy bardzo dużą powierzchnie magazynową i rozbudowany park maszyn (zgrzewaki na ciepłe powietrze, zgrzewarka HF, ploter wielkoformatowy, przemysłowa maszyna do szycia), który pozwoli na szybką realizacje zadania z utrzymaniem najwyższych parametrów użytkowych plandeki powlekanej PVC. Jako wiodący producent plandek w Polsce jesteśmy gotowi na podjęcie nawet największych zleceń.

Wykorzystujemy materiały o gramaturze 550 - 1100g/m2:

  • dowolny rozmiar
  • dowolna ilość oczek.

Nasze plandeki na zamówienie wykonujemy z materiałów najwyższej jakości pochodzące od Fińskiego producenta SCANTARP, której jesteśmy przedstawicielem w Polsce. Materiały te spełniaja najwyższe normy jakościowe i są dostosowane do bardzo wymagającego europejskiego rynku.

UWAGA!!! Na specjalne życzenie klienta możemy zredukować cenę realizowanego zadania poprzez zastosowanie alternatywnych materiałów o niższych parametrach użytkowych. Najczęściej w tym przypadku stosujemy materiały pochodzące z dalekiego wchodu.Cechy produktu:
powlekany PCV
oczka dowolne
rozmiar dowolny


Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Nasza firma wykona plandeki powlekane PVC na zamówienie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając optymalną realizacją każdego zadania.

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img