Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: .: Zbiorniki pożarowe przenośne
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów -

Zbiorniki pożarowe przenośne

Zbiorniki , baseny na wodę wykonujemy na zamówienie w oparciu o bardzo mocną tkaninę powlekaną  pcv produkcji fińskiej firmy Scantarp OY.
Składany zbiornik na wodę może także pełnić rolę basenu. Stelaż z mocnych rur stalowych jest zabezpieczany przed korozją i malowany emalią proszkową. System szybkiego składania i rozkładania basenu oparty jest na odpowiednio ukształtowanych złączkach i prostych odcinkach rur. Szkielet jest ze sobą połaczony szybkozłączkami o konstrukcji bagnetowej oraz dodatkowo wyposażony w śruby motylkowe uniemożliwiające samoczynne rozłączenie się konstrukcji. Spawane połaczenia kątowe zabezpieczone zą wzmocnieniami z pręta stalowego.

 Poszycie basenu-zbiornika przeciwpożarowego można wykonać także z tkaniny olejoodpornej oraz posiadającej atest do stosowania w kontakcie z wodą pitną. Basen może być użyty do przechowywania ryb, transportu ryb. Można także wykonać wersję z niskimi i wysokimi banadami do innych celów.

Zbiorniki są łatwe do przewożenia i magazynowania ze wględu na modułową konstrukcję i osobne pakowanie szkieletu i poszycia. Szkielet jest umieszczony w niewielkiej torbie z mocnymi uchami , taka forma sprawdza się przy wszelkich spontaniczych akcjach wymagających natychmiastowego działania.

Duże tunele w poszyciu umożliwiają błyskawiczne zamontowanie szkieletu i uzyskanie gotowego do pracy złożonego basenu w kilka minut , co jest zaletą dla wszelkiego rodzaju służby szybkego reagowania.

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby i zawsze można wykonać konstrukcję według pomysłu zamawiającego w ramach technicznych możliwości .

Zapraszamy do współpracy .Zastosowanie tego produktu:


baseny pcv, zbiorniki przeciwpożarowe, zbiorniki szybkiego montażu, uniwersalne zbiorniki, baseny z tkaniny olejoodpornej, zbiorniki na wodę , baseny,

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img