Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: .: Wycinanie szablonów ploterem tnacym Summa S2 z aktywnym nożem
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów -

Wycinanie szablonów ploterem tnacym Summa S2 z aktywnym nożem

     Oferujemy usługę wycinania profesjonalnym ploterem tnącym. Głównym zadaniem tej maszyny to wycinanie grafiki, wycinanie napisów, wycinanie liter, wycinanie szablonów i wiele innych. Wykonujemy szablony do malowania na ścianach, szablony do malowania po tkaninach technicnzych itp.

    Dysponujemy jednym z najnowyszych urządzeń tego typu - ploterem tnącym SUMMA S2 160 T o realnej szerokości wycinanej grafiki do 158cm i 12m długości. Maszyna umożliwia wycinanie szablonów z dużą precyzyją dzięki głowicy tnącej z aktywnym nożem. Takie rozwiązanie oparte jest na zastosowaniu dodatkowego silnika obracającego nóż przy zmianie kierunku cięcia. Sprawia to, że parametry tego typu ploterów są rewelacyjne. Nacisk plotera to 600 g, a prędkość maksymalna to 1,14 m/s. Połączenie systemu automatycznego pozycjonowania, niesamowitej dokładności  i szybkości umożliwia nam obniżenie kosztów wycinania wszelkiego rodzaju nalepek i stickerów w procesie cięcia po obrysie - zwłaszcza dla dużych serii.Zastosowanie tego produktu:


Szablony wycinane. Szablony na ściany. Szablony do malowania.

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img