Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: .: Siatka bezpieczeństwa - pionowa (Typ U)
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów -

Siatka bezpieczeństwa - pionowa (Typ U)

  Siatka asekuracyjna pionowa (typ U) służy do zabezpieczenia krawędzi dachu lub rusztowania. Siatki bezpieczeństwa możemy montować również wewnątrz obiektu do zabezpieczenia np. klatek schodowych. Oferowany przez nas produkt wytwarzany jest w Europie Zachodniej i spełnia wszelkie wymagania dotyczące asekuracji budowlanych. Zastosowanie tych siatek bezpieczeństwa spełniaja jednocześnie fukncje osłonową rusztowania, czyli chorni przed spadającymi przedmiotami. Przy zastosowaniu tego typu osłony prac budowlanych należy stosować elementy konstrukcyjne zgodnę z europejskimi standardami zawartymi w EN 13374 w zależności od klasy wymaganej asekuracji. Siatkę bezpieczeństwa możemy stosować przy różnych obiektach. Produkt bardzo dobrze sprawdza się jako uzupełnienie rusztowania.

Wyróżniamy 3 typy systemów asekuracji typu U:

  • klasa A - gdy występują tylko obciążenia statyczne (nachylenie miejsca pracy do 10o);
  • klasa B - do zastosowania w przypadku przewidywanego obciążenia dynamicznego (nachylenie miejsca pracy od 10o do 30o);
  • klasa C - gdy mogą występować duże siły dynamiczne (nachylenie miejsca pracy od 30o do 45o)

Nachylenie miejsca pracy może być większe w przypadku niedużych wysokości spadania. Zależy do indywidualnie to realizowanego zadania.

Parametry siatki:

Typ materiału:
Wzmocniony polipropylen (PPHT)
Wymiar oczka:
100x100 mm
Typ oczka:
kwadratowe
Odporność na zrywanie:
3,1 kN
Gramatura siatki:
265 g/m2
Średnica sznura siatki:
Ø 5 mm
Dostępne kolory:
Biały, zielony, niebieski, czerwony
Wykończenie:

   Typ:
Wzmocnienie krawędziowe
   Średnica:
Ø 7 mm
Rozmiar:
Dowolny, na zamówienie

   Przy zamówieniu siatki jest możliwość zamówienia akcesoriów w tym elementów wspomagających montaż. Dodatkowo nasza firma oferuje pomoc w dobraniu odpowiedniej siatki do asekuracji. Do naszych produktów  dołączamy instrukcję bezpiecznego montażu oraz służymy doradztwem w przypadku nietypowych obiektów, które wymagają indywidualnego podejścia.Cechy produktu:
asekuracyjne
wykonane z PE
UV stabilizowana
siatka sznurkowa
siatka bezwęzłowa
oczka siatki powyżej 5cm
mało rozciągliwe
z liną krawędziową
średnica włókien ponad 5mm
rozmiar na zamówienie


Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img