Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Plandeki na wymiar wykonane na zamówienie

Pokrowce pod wymiar (na zamówienie)

     Nasza firma podejmie się wykonania różnego rodzaju pokrowców według indywidualnych preferencji klienta. Doświadczenie naszych pracowników pozwoli Państwu na dobór odpowiedniego materiału według specyfiki pracy pokrowca. Realizowaliśmy już takie zlecenia jak: pokrowce na zbiorniki, pokrowce na kolumny oraz pokrowce na głośniki. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo niezliczoną ilość akcesoriów różnego typu (oczka, przekrętki, rzepy i wiele innych), które pozwolą na optymalizację realizowanego zadania. Pokrowce mogą być szyte lub zgrzewane. Szycie pokrowców wykonujemy na nowoczesnej dwuigłowej maszynie przemysłowej.

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img