Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: .: Plandeki na piaskownice - ochrona przed zanieczyszczeniem:
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów -

Plandeki na piaskownice - ochrona przed zanieczyszczeniem:

Nowe przepisy UE wymagaja aby stosować zabezpieczenia na piaskownice dla dzieci. Pokrowce mają chronić piaskownice przed zanieczyszczeniami pochodzenia zwierzęcego. Osłona piaskownicy nie może być zbyt ciężka, aby z łatwością dało się ją zakładać i usuwać. Jednocześnie wytrzymała i odporna na promienie UV. Takich wymagań nie spełnia tanie i lekkie plandeki polietylenowe, które mozna stosowac jedynie w rozwiazaniach doraźnych. My wykonujemy plandeki piskownicowe z bardzo odpornych na uszkodzenia i na promienie UV materialy powlekane PVC.

Plandeki na piaskownice wykonujemy z wytrzymałego i jednocześnie niezbyt ciężkiego matreiału powlekanego PCV Scanplan 5135 lub niekiedy innego podobnego ok.: 440g/m2. Plandeka wykonana jest jako "kaptur" z gumą po obwodzie do mocowania do fundamentu piaskownicy.

     Nasza firma dysponuje ploterem tnacym i możemy tanio i szybko wykonać  narduki grafiki i napisy , logo itp jedno lub dwukolorowe  na plandekach na piaskownice metodą wycinanych szablonów i nanoszenia specjalnej farby do plandek . Grafika wykonana taką metodą  jest znacznie trwalsza niz druk solwentowy.

 Na powierzchni plandeki wykonujemy otwory do spustu wody.Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Plandeki na piaskownicę - dla przedszkoli i placów zabaw.

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img