Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Plandeki na wymiar wykonane na zamówienie
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Plandeki na wymiar wykonane na zamówienie

Plandeki na wymiar

Wykonujemy na indywidualne zamówienia plandeki, kotary, zadaszenie, zbiorniki i wiele innych. Specjalizujemy się w produkcji plandek oraz wielkoformatowych powłok na poszycia hal namiotowych. Dysponujemy odpowiednią wiedzą, oprogramowaniem i parkiem maszynowym do wykonywania najbardziej skomplikowanych wysokonaprężonych struktur membranowych. Nasza firma posiada maszyny wykorzystujące technologie HF (wysokiej częstotliwości w.cz) , które gwarantują wykonywanie zgrzewów o wysokich parametrach wytrzymałościowych oraz dających gwarancje szczelności (ważne dla powłok biogazowni). Dzięki wielkoformatowemu ploterowi o wymiarach 3,1x20m możemy zrobić precyzyjne rozkroje membran przestrzennych.

Plandeki dostosowane do Twoich potrzeb

Plandeki na wymiar to dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy konstrukcja, którą chcesz przykryć, ma niestandardowe wymiary. Wówczas nie da się zastosować gotowych produktów dostępnych na rynku. Najlepszym rozwiązaniem staje się więc zamówienie plandeki, podając nam jej dokładne parametry. Ze względu na maszyny, którymi dysponujemy, możemy bez problemu wykonać każde zlecenie. Przed kupieniem plandeki na zamówienie konieczne jest jednak ustalenie wszelkich szczegółów z naszą firmą. Mamy bowiem różne tkaniny plandekowe, każdą o innych właściwościach. Niezwykle istotne jest ustalenie szczegółów zastosowania konkretnego produktu. Musi być on bowiem odporny na działanie czynników panujących w konkretnym miejscu, takich jak np. wilgotność czy skrajne temperatury.

Realizujemy zlecenia bardzo szybko, wykorzystując w tym celu nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu gotowe plandeki na zamówienie cechują się wysoką jakością wykonania i sprawdzają się doskonale w wielu branżach. Pozwalają na przykrycie towaru, a wytrzymałe tkaniny z powodzeniem radzą sobie nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Masz pytania dotyczące tworzenia plandek na wymiar? Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą i ustalenia szczegółów. Z chęcią wykonamy plandekę dostosowaną do Twoich potrzeb, zgodnie z indywidulanym projektem.

 
 
 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img