Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Materiały plandekowe
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Materiały plandekowe

Tkaniny plandekowe

Posiadamy różnego rodzaju materiały powlekane PCV i pokryte PVDF w rolkach, folie transparentne, oraz materiały laminowane PE. Współpracujemy z producentami z różnych części świata i jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. W asortymencie znajdziesz wysokiej jakości materiały europejskie, a nasze wieloletnie doświadczenie umożliwi dobór odpowiedniego produktu.

Każda tkanina plandekowa ma nieco inne właściwości. Koniecznie zwróć na nie uwagę podczas wybierania odpowiedniego produktu. To od nich zależy, w jakich okolicznościach sprawdzi się dany wariant. Czasem konieczne okazuje się bowiem postawienie na odporność na wysokie temperatury czy uszkodzenia mechaniczne. Szeroki wybór plandek pozwala na dopasowanie dokładnie takiego produktu, jaki spełni oczekiwania danego klienta. Co więcej, realizujemy także indywidualne zamówienia. Możemy wykonać plandeki polietylenowe zgodnie z Twoją wizją. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy nie możesz znaleźć gotowego produktu dostosowanego do danego zastosowania. Wystarczy omówić z nami szczegóły, a my wykorzystamy posiadane maszyny i umiejętności do stworzenia pokrycia zgodnego z wizją konkretnego klienta.

Jaką tkaninę wybrać?

Przed zdecydowaniem się na dany produkt warto skontaktować się z naszymi specjalistami. Każda plandeka ma bowiem nieco inne właściwości. Po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu będziemy mogli zaproponować najlepsze rozwiązanie w danym przypadku. Dysponujemy bowiem wieloma tkaninami plandekowymi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego jeszcze przed zdecydowaniem się na konkretny produkt. Sprawdzimy, czy mamy go w naszym asortymencie. Jeśli nie, możemy wykonać go na specjalne zamówienie, po uprzednim ustaleniu wszelkich szczegółów.

 
 
 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img