Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Folie Transparentne - Niezbrojone
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Folie Transparentne - Niezbrojone

Folie PCW

Transparentna folia PCV niezbrojona jest wysokiej jakości materiałem, zazwyczaj o gładkiej, lakierowanej powierzchni, zapewniającym ochronę przed wnikaniem zanieczyszczeń.

Folie PCV transparentne doskonale przepuszczają światło, są miękka i łatwo się zgrzewają, dzięki czemu najczęściej wykorzystujemy je jako okna w ścianach i zadaszeniach z plandeki. .Można ją łączyć z materiałami plandekowymi różnego rodzaju.

Folia PCV odznacza się licznymi zaletami, w tym:

  • rozciągliwością
  • wysoką przezroczystością
  • oddychalnością
  • kleistością
Elastyczna folia transparentna PVC, wysoko elastyczna i przejrzysta, odporna na działanie promieni UV. Zakres temperatur dla folii od -25oC do +70oC. Folia przenaczona jest na okna namiotowe, systemy bram, w ogrodnictwie, w jachtingu i reklamie. Folia posiada właściwosci samogasnące Kolor - bezbarwny Folia Transparentna (okienna) PCW: Folia transparentna FRClear 0,3 Grubość Folii: 0,3 mm Gramatura: 380 g/m2 Miękkość: 40 PHR Wytrzymałość na rozrywanie ASTM D882: 210/190 kg/cm2 Wydłużenie przed rozerwaniem ASTM D-882: 220/240 % Wytrzymałość na
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img