Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: .: .: Zadaszenie membranowe napreżone typu latawiec
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Szczegóły produktu
Zadaszenie membranowe napreżone typu latawiec

 Jesteśmy w stanie szybko zaprojektować i wykonać zadaszenia membranowe wysokonaprężone (tensil membrane) . Przykładem realizacji na którą mieliśmy 48h jest dach membranowy wykonany dla miasteczka kontenerowego  Gdynia Design Days 2013. Zadaszenie tego typu jest przestrzenna formą, każdy element ( wykrój membrany składa się z krzywych , które wykreśliliśmy  na naszym wielkoformatowym ploterze, a następnie pozgrzewaliśmy metodą wysokich częstotliwości maszyną FIAB 1400 HPS. Narożniki zostały wyposażone w okucia mocujące kable krawędziowe oraz umożliwiające zaczepienie membrany w czterech punktach. Niestety układ możliwych odciągów uniemożliwił prawidłowe naciągnięcie jednej z krawędzi membrany ( trzeba by było postawić betonowy kloc i do niego poprowadzić dodatkowy odciąg., ale mimo tego efekt naprężenia membrany był zadowalający.

 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img