Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: .: .: Scanplan 5228 - Siatka powlekana PCV trudnopalna - 350g:
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Szczegóły produktu
Scanplan 5228 - Siatka powlekana PCV trudnopalna - 350g:

   Doskonała tkanina na elewacyjne siatki estradowe (sceniczne), które wykonujemy na zamówienie. Siatki na scenę produkowane są najczęściej w kolorze czarnym z trudnopalnej tkaniny Scanplan 5228 . Siatka estradowa musi posiadać podwójnie wzmocnioną krawędź oraz oczka lub kieszeń na rurkę do mocowania. Siatki estradowe stawiają znacznie mniejszy opór dla wiatru niż tradycyjna plandeki i w związku z tym nie obciążają tak bardzo konstrukcji estrady. Siatki na scenę mogą być wykonywane w kolorze czarnym, białym, zielonym, lub niebieskim lub szarym Wykonujemy je w dowolnych wymiarach, na indywidualne zamówienie. Należy pamiętać , że siatki na scenę muszą być zawsze wykonane jako tkaniny trudnopalnej (trudnozapalne).

Z uwagi na charakter zastosowania siatek scenicznych, muszą one być byś szczególnie starannie i estetycznie wykonane, nie powinno być łączeń poszczególnych brytów tkaniny przebiegających w poziomie

Siatka elewacyjna  Scanplan 5228 nadaje się również na zapory przeciwwiatrowe przeciwprzeciągowe do obór i chlewni. 

Uwaga! Należy odróżnić siatki powlekane PCV od wielokrotnie tańszyćh siatek laminowanych. Ich wygląd jest bardzo podobny,  jednak ich trwałość i parametry mechaniczne bardzo się od siebie  różnią.

Uwaga!! Posiadamy w naszej ofercie tkaniy powlekane PCV, które doskonale nadaja się na zadaszenia sceny (atest trudnopalnosci).

 

Scanplan 5228 - Siatka powlekana PCV trudnopalna - 350g:

Tkanina bazowa:
1100 dtex poliester
Gramatura:
350 g/m2
Szerokość rolki:
2,05m.
Długość rolki:
60m.
Powleczenie:
PCV
Wykończenie:
nielakierowana
Wytrzymałość na rozdarcie (norma):
DIN 53363 – 250/225 N
DIN 53356 – 500/500 N
Wytrzymałość na rozrywanie (norma):
SFS 2983 – 1700/1500 N/5cm
Adhezja (przyleganie warstw):
75 N/5cm
Temperatura użytkowania:
-30/+70 oC
Trudnopalność:
DIN 4102B1
Wszystkie tkaniny powlekane PCV są odporne na działanie promieni UV
 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img