Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: .: .: Plandeki na zamówienie - Powlekane PCW lub PE:
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Szczegóły produktu
Plandeki na zamówienie - Powlekane PCW lub PE:

Park maszynowy, zaplecze techniczne, wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam wykonać niemal każdą plandekę na indywidualne zamówienie klienta. Dowolną plandekę, która będzie spełniała wszystkie oczekiwania i potrzeby.

Do wykonania plandek stosujemy materiały fińskiej firmy SCANTARP, której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce lub inne tkaniny na życzenie klientów. Zawsze jednak nasze materiały spełniają najwyższe normy jakościowe, dzięki czemu gotowe wyroby cieszą trwałością, odpornością na uszkodzenia i na czynniki atmosferyczne.

Wykonując plandeki na zamówienie do zgrzewania używamy maszyn termicznych Variant T1 o szerokości zgrzewu 4,5cm lub maszyn wysokiej częstotliwości gwarantujących wykonanie naprawdę mocnego i szczelnego zgrzewu. Dlatego plandeki na zamówienie to zawsze perfekcja i najwyższa jakość.

Klienci zamawiając taką plandekę mogą wybrać rodzaj tkaniny, w tym materiały laminowane lub powlekane, zadecydować o wielkości plandeki na zamówienie, ilości i rodzaju zastosowanych oczek i innych rozwiązań. Oczywiście zawsze służymy fachowym doradztwem, proponujemy optymalne rozwiązania, a nawet wykonujemy trójwymiarowe wizualizacje. Dzięki temu finalnie klient otrzymuje dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje.

Plandeki na zamówienie to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują plandek do wykonania zadaszeń lub osłon, bądź też jako zabezpieczenia towarów i produktów. Nasze plandeki sprawdzają się jako ściany na scenach i estradach, jako zadaszenia wielu obiektów, w tym obiektów sportowych, jako plandeki na wagonach kolejowych, samochodach, łodziach i jachtach, ale też jako materiał wykorzystywany w domach i ogrodach.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Chętnie zaproponujemy optymalne rozwiązania i dostosujemy projekt do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi produktami i usługami PHU SAFEX.

 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img