Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Akcesoria Plandekowe
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Akcesoria Plandekowe
Do naszych akcesoriów plandekowych można zaliczyć zapinki, gumy mocujące, gumy typu ekspandor itp.
   Opaski zaciskowo - mocujące (Cable Tie) najczęściej wykorzystywane do grupowania kabli. Doskonale się nadają do mocowania siatek i plandek. Opaski zaciskowe są bardzo wytrzymałe i trwale mocują materiał do rusztowania lub stelażu. Opaski Cable Tie są elastyczne i dostępne w dwóch rozmiarach i kolorach. Rozmiar 300 x 4,6 mm. Opaski idealnie nadające się do mocowania siatek. Są nieco słabe w przypadku mocowania większych plandek. Opaski są jednorazowe, raz założona opaska musi zostać rozcięta aby ją zdjąć.
   Opaski zaciskowo - mocujące (Cable Tie) najczęściej wykorzystywane do grupowania kabli. Doskonale się nadają do mocowania siatek i plandek. Opaski zaciskowe są bardzo wytrzymałe i trwale mocują materiał do rusztowania lub stelażu. Opaski Cable Tie są elastyczne i dostępne w dwóch rozmiarach i kolorach. Rozmiar 340 x 7,6 mm. Opaski idealnie nadające się do mocowania plandek i siatek. Są bardzo wytrzymałe co jest wielką zaletą podczas mocowania większych plandek. Opaski są jednorazowe, raz założona opaska musi zostać rozcięta aby ją zdjąć.
Linka gumowa Ø - 8mm na szpuli od 100-150mb Wygodny do stosowania elastyczny sznur gumowy w oplocie polietylenowym. Można go stosować zamist liny uzyskując w ten sposób elastyczne połączenie zapobiegające trzepotaniu plandeki na skutek poluzowania liny mocującej.  Sznur gumowy nawinięty jest na rolce o długości ok 150- 100mb. W przypadku zakupu mniejszej  ilości bardziej opłacalne jest kupienie nieco droższego sznura " na metry"
Linka gumowa expandor fi 8mm sprzedawana 'na metry. Wygodny do stosowania elastyczny sznur gumowy w oplocie polietylenowym. Można go stosować zamist liny uzyskując w ten sposób elastyczne połączenie zapobiegające trzepotaniu plandeki na skutek poluzowania liny mocującej.  Sznur gumowy nawinięty jest na rolce o długości ok . 100mb. W przypadku zakupu wiekszej  ilości bardziej opłacalne jest kupienie całej rolki.
Gumy mocujące Flex Blinder najczęściej wykorzystywane do mocowania plandek rusztowaniowych. Zakończone szpikulcem do przebijania specjalnych wzmocnionych oczek występujących w plandekach typu: ScaffoldTARP 150, 170 i 220. Drugi koniec gumy wyposażony w wygodny zaczep do mocowania ktry ułatwia szybki montaż plandeki na rusztowaniu. Elastyczne zamocowanie zapobiega wyrywaniu oczek plandeki. System gum znakomicie wydłuża okres użytkowania plandeki. rusztowaniowej. Przy wysokości rusztowania do 10 m zaleca stosowanie się nie nmiej niż 1 punkt mocowania na 1 metr kwadratowy, przy wysokościach ponad 10 m z uwagi na wyższe obciażenie wiatrem powinny być przewidziane co najmniej 2 punkty mocowania.
Haki plandekowe poliamidowe z dwoma otworami mocującymi w kolorze szarym ,  mocne , nie korodujące, trwałe i lekkie do mocowania na burtach samochodów, przyczepek. Służą do zahaczenia gumy napinającej expandor.
Lina do mocowania, polipropylenowa. Wytrzymały sznur kręcony o średnicy 8 mm.
Pasy do mocowania łądunku z napinaczem
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img