Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: .: Zadaszenie membranowe targowiska w Pelplinie
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów -

Zadaszenie membranowe targowiska w Pelplinie

  Nasza firma zajmuje się wysoko naprężonymi strukturalnymi przekryciami membranowymi. Jesteśmy gotowi do realizacji zadania typu "zaprojektuj i wybuduj" zadaszenia nad stanowiskami handlowymi w ramach modernizacji targowiska miejskiego w Pelplinie.

   Nieduża odległość od planowanej inwestycji, pozwoli zracjonalizować koszty i znacznie ułatwia nam dokładną i profesjonalną realizację tego zadania. Posiadamy odpowiednia wiedzę oraz kontakty z producentami tkanin membranowych i doświadczoną kadrą inżynierów, które umożliwią sprawną współpracę przy tworzeniu dokumentacji projektowej  oraz  pozwolą na optymalizację konstrukcji zadaszenia.

  Jako jedni z nielicznych w Polsce posiadamy odpowiednie zaplecze produkcyjne do zgrzewania wysokonaprężonych i wielkogabarytowych zadaszeń membranowych. Jednym z atutów  naszej firmy jest unikatowa, samojezdna maszyna do zgrzewania tkanin technicznych powlekanych PCV/ PVDF. Tego typu zgrzewarka HF (W.Cz.) dedykowana jest do produkcji wielkogabarytowych przekryć strukturalnych. Nasza maszyna pozwala na wykonanie szerokich bardzo mocnych zgrzewów niezbędnych przy wielkogabarytowych zadaszeniach wysokonaprężonych. Przestrzenne zadaszenie membranowe wymaga również wykonania precyzyjnych wykrojów po krzywiznach (posiadamy wielkoformatowy ploter plotujący na rozwinietej powierzchni co pozwala na przygotowanie niebywale precyzyjnych wielkoformatowych wykrojów na grubych i sztywnych materiałach stosowanych przy wielkogabarytowych memmbranach).

  Przygotowane przez nas przedstawione na wizualizacji zadaszenie membranowe typu MANTA jest jedynie propozycją - jedną z opcji architektury membranowej które braliśmy pod uwagę.  W mojej opinii takie rozwiązanie jest najbardziej pasujące architektonicznie oraz ma wiele walorów estetycznych i użytkowych. Poza tym  nadaje niepowtarzalny i unikatowy charakter temu miejscu. Projektując zadaszenia membranowe obiektów handlowych powinno się unikać zbyt dużych wysokości w okapie z uwagi na zacinający deszcz, a takie zadaszenie doskonale spełnia ten warunek sprawiając, że będzie ono nie tylo piękne ale również funkcjonalne.

 Parametry zadaszenia:

powierzchnia membrany 2250m2

wyskokosć w okapie 3,5-4m

wysokość całkowita 12m - to trochę mało z uwagi na małe spadki połaci dachu ( wystąpiliśmy do UM w Pelplinie zwiekszenie wysokości do 16m-18m i dostaliśmy zgodę)

 

        UWAGA!! Prezentowana koncepcja architektoniczna podlega ustawie o ochronie praw autorskich i jest własnością intelektualną firmy PHU SAFEX. Jakiekolwiek wykorzystanie prezentowanej wizji może nastąpić wyłącznie za zgodą autora. 

 

 Cechy produktu:
trudnoplane
struktury mocno naprężone


Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Modernizacja ( przebudowa) Targowiska w Pelplinie - architektura membranowa

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img