Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: .: Plandeka 15x20 antykryzysowa na zerwany dach
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów -

Plandeka 15x20 antykryzysowa na zerwany dach

OFERTA NA PLANDEKI ANTYKRYZYSOWE

 Plandeki do działań antykryzysowych przeznaczonych do zabezpieczenia zerwanych przez wichurę dachów oraz ochrony uszkodzonego mienia. Proponujemy plandeki SuperTARP 250 UV. Były one wielokrotnie zamawiane w naszej firmie przez różne wydziały antykryzysowe w Polsce. Plandeki wykonane są z bardzo wytrzymałego materiału PE i są doskonałą alternatywą dla bardzo drogich i ciężkich plandek powlekanych PCV. W przypadku dużych dachów wygodnie jest zakładać dwie mniejsze plandeki np. 10x15 lub 10x20m  łączonych na kalenicy ( przybite listwą ). Plandeki są okute dużymi odpornymi na wyrywanie oczkami a ich parametry pozwalaja na skuteczne, a nie tylko chwilowe zabezpieczenie zerwanego dachu.

 Ostatnio wystąpiła tendencja do zakupu bardzo dużych plandek o wymiarach nawet 15x20m. Należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie osób zakładających plandeki na zerwany dach w warunkach często daleko odbiegających od idealnych. Tak wielka plandeka potrafi wygenerować  nawet przy niezbyt dużym wietrze tak olbrzymie siły, które mogą wywrócić nawet podnośnik koszowy, nie mówiąc już o unoszeniu człowieka próbującego założyć taka plandekę na uszkodzony dach. Z punktu wudzenia osoby mocującej taką plandekę na zerwanym dachu znacznie lepiej jest zamocowac dwie mniejsze plandeki i połączyć je na łaty na kalenicy niż "walczyć" z tak ogromna plandeką.

Rekomenduję używać plandeki o rozmiarach 8x10m,10x12m,12x15m

Plandeki pakowane są w karton. Dzięki bardzo ścisłemu fabrycznemu pakowaniu można je ustawiać na standardowych paletach do wysokości 2,2 m  oszczędzając cenną powierzchnię magazynową. Stabilizacja UV znaczne wydłuża okres eksploatacji (36 mies gwarancji na magazynowanie). 

 Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img