Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: .: Siatka bezpieczeństwa - pozioma (Typ S)
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów -

Siatka bezpieczeństwa - pozioma (Typ S)

   Siatka asekuracyjna (typu S) to najpopularniejsze rozwiązanie praktykowane w budownictwie. Oferowany przez nas materiał do zabezpieczeń prac na wysokości spełnia wymagania europejskiej normy EN 1263-1. Siatki bezpieczeństwa tego typu idealnie sprawdzają się do zabezpieczenia prac montażowych prowadzonych przy wielkogabarytowych konstrukcjach szkieletowych oraz przy pracach na dachu o dużej powierzchni. Asekuracja służy do zabezpieczenia ludzi przed upadkiem z wysokości. Wartość, która została uznana za granicę bezpieczeństwa to 6m.

Przy montażu siatki należy przestrzegać kilku podstawowych zasad:

  • powierzchnia siatki netto musi być większa od 35 m2,
  • odległość między kolejnymi punktami mocowania może wynosi najwyżej 2,5 m,
  • siatkę należy umieścić możliwie najbliżej prowadzonych prac (W normie EN 1263-1 za wysokość bezpieczną uznano 6 metrów, jednakże zalecamy umieszczenie jej bliżej aby zmniejszć wysokości ewentualnego spadania),
  • przed zamontowaniem siatki należy określić minimalną odległość od powierzchni ziemi ze względu na ugięcie systemu asekuracji (zależy ona od wysokości spadania oraz długości krótszego boku siatki)

Parametry siatki:

Typ materiału:
Wzmocniony polipropylen (PPHT)
Wymiar oczka:
100x100 mm
Typ oczka:
kwadratowe
Minimalna energia zrywania:
2,3 kJ
Gramatura siatki:
235 g/m2
Średnica sznura siatki:
Ø 5 mm
Wykończenie:
 
   Typ:
Lina krawędziowa
   Średnica:
Ø 10 mm
   Wytrzymałość na rozciągnie:
30 kN
Rozmiar:
Dowolny, na zamówienie

   Przy zamówieniu siatki jest możliwość zamówienia akcesoriów w tym elementów wspomagających montaż. Dodatkowo nasza firma oferuje pomoc w dobraniu odpowiedniej siatki do asekuracji. Do naszych produktów  dołączamy instrukcję bezpiecznego montażu oraz służymy doradztwem w przypadku nietypowych obiektów, które wymagają indywidualnego podejścia.Cechy produktu:
asekuracyjne
siatka sznurkowa
siatka bezwęzłowa
oczka siatki powyżej 5cm
z liną krawędziową


Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img