Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: .: Siatki estradowe (Horyzonty sceniczne) - trudnopalne:
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów -

Siatki estradowe (Horyzonty sceniczne) - trudnopalne:

Wykonujemy doskonałe  siatki przeciwiatrowe na sceny i estrady:

Siatki na scenę produkowane są najczęściej w kolorze czarnym z trudnopalnej tkaniny Scanplan 5228 . Siatka estradowa musi posiadać podwójnie lub  w przypadku dużych siatek nawet potrójnie wzmocnioną krawędź oraz oczka lub kieszeń na rurkę do mocowania. Siatki estradowe stawiają znacznie mniejszy opór dla wiatru niż tradycyjna plandeki i w związku z tym nie obciążają tak bardzo konstrukcji estrady. Siatki na scenę mogą być wykonywane w kolorze czarnym, białym, zielonym, lub niebieskim Wykonujemy je w dowolnych wymiarach, na indywidualne zamówienie. Należy pamiętać , że siatki na scenę muszą być zawsze wykonane z tkaniny trudnopalnej - samogasnącej.

       Z uwagi na charakter zastosowania siatki sceniczne muszą być szczególnie starannie i estetycznie wykonane, nie powinno być łączeń poszczególnych brytów tkaniny przebiegających w poziomie. Na życzenie klienta możemy wykonać w sitace otwór drzwiowy podwijany do góry wraz z systemem zamykania tych otworów .

     W naszej oferie posiadamy również tańszą alternatywę dla siatek scenicznych powlekanych PCV. Jest nią siatka trudnopalna polietylenowa Stage Net 150g/m2. Wykonana jest ona z materiału PE o właściwosciach trudnopalnych i odporna na promieniowanie UV. Sprzedawana w rolkach. Wiecej na temat siatki StageNET 150 - SIATKA NA SCENĘ STAGENET 150 UV/FRCechy produktu:
zacieniająca
powlekane PCV
wykonane z PE
UV stabilizowana
oczka siatki do 1mm
oczka siatki od 1mm do 3 mm
trudnopalne
inny rozmiar
rozmiar na zamówienie


Zastosowanie tego produktu:


Zobacz również:

Horyzonty sceniczne trudnopalne to nasza specjalność.

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img