Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: .: .: Parawany przegrody do piaskowania , malowania
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Szczegóły produktu
Parawany przegrody do piaskowania , malowania

Osłony spawalnicze przenośne - parawany modułowe , ekrany spawalnicze.

Oferta jest skierowana do osób wykonywujących prace w terenie, remonty w zakładach przemysłowych będących w ciągłym ruchu. Osłony wykonane są jako demontowalne pola wypełnione trudnopalną tkaniną poliestrową powlekaną PVC. Ich zaletą jest mobilność i łatwość konfiguracji. W prosty i szybki sposób można osłony rozebrać do pojedynczych detali oraz w podobnie wygodny sposób powtórnie złożyć. Przenoszenie i przewożenie takiej konstrukcji jest wygodne i szybkie. Parawany mają zastosowanie w remontach zakładów przemysłowych w ruchu, przy pracach konserwatorskich i budowlanych.

Parawany modułowe można używać także do mycia, piaskowania i malowania.

Na ekranach możemy wykonać napisy reklamowe.
Do wykonania parawanów używamy tkaniny trudnopalnej, o wysokiej gramaturze.

Wykonujemy ekrany z tkaniny przejrzystej lub z folii przezroczystej.

Osłony używane są też w serwisach samochodowych do odgrodzenia stanowisk.

Fartuch osłony schodzi do samej posadzki i zabezpiecza otoczenie przed piaskiem, wodą innymi czynnikami . Osłony ograniczają hałas i zabezpieczają karoserie samochodów przed uszkodzeniem. Także poczas mycia myjkami wysokociśnienowymi.

 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img