Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: .: .: Zgrzewanie powłok biogazowni metodą HF
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Szczegóły produktu
Zgrzewanie powłok biogazowni metodą HF

Podejmiemy się trudnego technologicznie i wymagającego specjalistycznych maszyn wykonania powłok  biogazowi z PCV. Powłoki takie musza się charakteryzować wysokowytrzymałymi, a co najważniejsze całkowicie szczelnymi zgrzewami. Zgrzewy o takich parametrach można wykonać wyłącznie przy pomocy techniki zgrzewania W.cz ( HF) przy użyciu wysokich częstotliwości.


 Zamknięcie czyli wykonanie ostatniego zgrzewu charakterystycznej  kopuły biogazowni wymaga użycia specjalnie skonstruowanej do tego celu samojezdnej maszyny. Nasza firma posiada taka maszynę z obracaną głowicą oraz odpowiednio  do tego celu ukształtowane elektrody umożliwiające wykonanie takiej półzamkniętej struktury z tkanin powlekanych PCV lub PCV/PU

 Ponadto opacujemy i obliczymy  zozkroje z uwzglednieniem rozciągliwosci materiału a  przy uzyciu wielkoformatowego plotera o powierzchni kreślenia 3,1m x 21,2m  odpowiednio przygotujemy je do zgrzewania.

 Odpowiednio duża moc zgrzewarki  HF umożliwia wykonanie w jednym cyklu mocnych i szerokich nawet na 80mm zgrzewów o długosci nawet powyżej 1m.

 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img