Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: .: .: Plandeki Wielkoformatowe PCV
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Szczegóły produktu
Plandeki Wielkoformatowe PCV

Jako jedna z nielicznych firm specjalizujemy się w wykonywaniu wielkoformatowych plandek na zamówienie. Dzięki dużej i nowocześnie wyposażonej hali produkcyjnej o długości 40m, jesteśmy w stanie wykonać wielkie plandeki z bardzo mocnych i ciężkich tkanin (waga często powyżej 1 tony). Dzięki nowoczesnemu systemowi opracowania dokumentacji wykonawczej z wizualizacją 3D możemy znacząco obniżyć koszty wykonania takiej powłoki unikając kosztownych wyjazdów do klienta w celu ustalenia szczegółów konstrukcyjnych, a czesto wykonujemy takie powłoki na podstawie podstawowych pomiarów wykonanych przez klienta i doprecyzowaniu ich w procesie wizualizacji 3D.

Na zdjeciach poniżej hangar areoklubu w Norwegii wykonany całkowicie na podstawie konsultacji elektronicznych z klientem - tkanina bazowa Vinyplan 6770 900g/m2,  oraz rozwinięta powłoka membrany amfiteatru w Stężycy. Na filmiku w wielkim skrócie proces zgrzewania plandeki autoametem Leister T1.

 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img