Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: .: .: Plandeki trudnopalne (FR) - powlekane PCW - na zamówienie.:
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Szczegóły produktu
Plandeki trudnopalne (FR) - powlekane PCW - na zamówienie.:

Plandeki wykonane na zamówienie z materiałów powlekanych PCV i trudnopalnych. Wykonujemy plandeki w dowolnym rozmiarze, z dowolną iloscią i częstotliwością nabijania oczek po obwodzie. Posiadamy materiały powlekane o gramaturze od 400 - 1100 g/m2. Do wykonania plandek stosujemy materiały fińskiej firmy SCANTARP której jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce. Nasze materiały spełniają najwyższe normy jakościowe.

UWAGA!!! Na specjalne życzenie klienta możemy wykonac plandeki ze znacznie tańszych tkanin zazwyczaj laminowanych, a nie powlekanych produkcji chińskiej. Materiały laminowane są znacznie słabsze od powlekanych!

 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img