Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: .: .: Plandeki na tunele pieczarkarniowe
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Szczegóły produktu
Plandeki na tunele pieczarkarniowe
Tunele na pieczarkarnie - najczęściej wykonywane z długowiecznej tkaniny powlekanej PCV Scanplann 5135, niekiedy wykonywana z innej tkaniny w odpowiednim kolorze nie powodujacym przegrzewania tunelu.

Wykonujemy z niej wielkoformatowe plandeki pieczarkowe (na pieczarkarnie). Plandeki na pieczarkarnie, które mają mocowanie plandeki za pomocą listew zaciskowych nie mogą być zbyt grube i kryteria takie spełnia tylko tkanina Scanplan 5135.

Plandeki pieczarkarniowe mocowane są za pomocą specjalnych listew zaciskowych, jest to metoda która wymaga stosunkowo lekkiego materiału. Najbardziej idealnym materiałem na pieczarkarnie jest materiał plandekowy Scanplan 5135 - Dane techniczne dotyczące materiału znajdziesz klikając:

Materiał plandekowy na pieczarkarnie Scanplan 5135


   Wewnętrzna strona pieczarkarni
  - podobnie jak zewnętrzna nie może byc wykopnana ze zbyt ciężkiego mnateriału. Ze względy na pokrycie lakierem idealnym materiaem jest materiał Scanplan 5735. Wykonujemy wewnętrzne powłoki, jak i zewętrzne tunele na specjalne zamówienie klienta. Dane techniczne materiału Scanplan 5735 dostępne tutaj:

Materiał plandekowy do wewnatrz pieczarkarni Scanplan 5735

 
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img