Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Plandeki Jutowe
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Plandeki Jutowe
Plandeki z juty odporne na wysokie temperatury, często wykorzystywane przez drogowców jako plandeki do okrywania mas bitumicznych.
Plandeka do przewozu asfaltu nie może być wykonana z tkanin powlekanych PCV z uwagi na możliwość przywierania plastycznego PCV plandeki do przewożonego łądunku (gorącego asfaltu). Do transpotru asfaltu nalezy stosować plandeki brezntowe, ktre w dostatecznym stopniu chronią masę asfaltową przed wystygnięciem podczas transportu na plac budowy i zapewnia obowiązkowe przekrycie wymagane w kodeksie drogowym. Plandeka odporna jest na działanie wysokich temperatur jak rwnież na rozrywanie. Jesteśmy w stanie wykonanić plandekę tego typu na zamwiony wymiar według preferencji klienta.
Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img