Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 

Kiedy plandeka szyta na zamówienie jest dobrym rozwiązaniem? 

szycie plandeki

Możemy wyróżnić wiele zastosowań plandek. Z uwagi na swoją wytrzymałość mogą być wykorzystywane między innymi do przykrywania przyczep samochodów ciężarowych, zadaszenia budynków gospodarczych czy ogródków oraz wykonywania banerów reklamowych. Plandeki mogą być produkowane z różnego rodzaju materiałów, mieć różną gramaturę, a do tego poziom skomplikowania produkcji też może być różny. Na szczególną uwagę zasługują plandeki szyte na zamówienie. Kiedy i dlaczego warto skorzystać z takiej usługi?

W jakich przypadkach warto przemyśleć zamówienie plandeki szytej na wymiar? 

Obecnie wybór gotowych plandek dostępnych w sklepach jest naprawdę duży. Czasami jednak zdarza się tak, że przedsiębiorcy mają nieco inne oczekiwania co do produktu. Mowa tutaj na przykład o tym, że plandeki, które są ogólnodostępne, mają inne wymiary niż te, których oczekują albo są wykonane z tworzywa o gramaturze, która sprawia, że produkt nie jest wystarczająco mocny, a co za tym idzie – trwały. Właśnie dlatego w takich sytuacjach warto zastanowić się, czy zamówienie plandeki uszytej na wymiar nie będzie korzystniejszym rozwiązaniem, tym bardziej że często jest to inwestycja na lata.

Komu może przydać się plandeka uszyta na zamówienie? 

Możemy wyróżnić wiele sytuacji, w których plandeka uszyta na zamówienie będzie dobrym wyborem. Taka inwestycja będzie opłacalna przede wszystkim wtedy, gdy przedsiębiorca potrzebuje produktu o konkretnych wymiarach, kształcie i gramaturze. Oprócz tego warto się na nią zdecydować w momencie, w którym na plandece ma się znaleźć nadruk, na przykład reklamowy. W związku z tym plandeka wykonana na zamówienie będzie dobrym rozwiązaniem na przykład w przypadku:

  • amfiteatrów, które mają różne kształty i rozmiary,
  • banerów reklamowych, na których należy wykonać nadruk, który będzie skuteczną promocją,
  • basenów PCV,
  • dachów membranowych mocno naprężonych,
  • ekranów akustycznych,
  • dachów scenicznych,
  • kurtyn plandekowych,
  • antypoślizgowych mat sportowych na ring bokserski.

Oprócz tego warto się zainteresować takim produktem w przypadku różnego rodzaju realizacji, które wymagają zastosowania nietypowych rozwiązań.

Wróć do bloga

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img