Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 

Jak skutecznie przedłużyć żywotność plandeki — sposoby mocowania

plandeka na samochodzie

Zadaniem plandeki jest ochrona obiektu lub miejsca czy przedmiotu przed uszkodzeniami oraz działaniem warunków atmosferycznych. Musi być więc wykonana z odpowiednich materiałów, by miała długą żywotność. Na trwałości wpływa również jej użytkowanie i przechowywanie. Należy stosować się do zaleceń producenta.

Jak wykorzystać plandekę?

Plandekę warto zamówić na wymiar, by mieć pewność, że zostanie idealnie dopasowana do zadaszenia tarasu, hali namiotowej, rusztowania, ogrodzenia czy innej konstrukcji. Dlatego jest tak ważne, by wybierając dany wariant, zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wykonana i gdzie ją można zastosować. Ważne są jej właściwości, żeby służyła jak najdłużej i spełniała swoje zadania. Jest to konieczne, ponieważ PHU SAFEX produkuje m.in. plandeki wykorzystywane w prywatnych domach, polietylenowe mające zastosowanie w budownictwie, rolnictwie, gospodarstwach domowych i ogrodach, transporcie, turystyce, a także rusztowaniowe, które są wytrzymałe przy minusowych oraz brezentowe przy bardzo wysokich temperaturach.  

Jak skutecznie przedłużyć żywotność plandeki — sposoby mocowania

W asortymencie firmy znajdują się plandeki o szerokim zastosowaniu. Można je wykorzystać w budownictwie, podczas rozgrywek sportowych, w rolnictwie, przy okrywaniu mas bitumicznych. Każda z nich ma inny sposób mocowania, dlatego decydując się na zakup, należy na ten aspekt zwrócić szczególną uwagę. Aby przedłużyć żywotność, należy wybrać produkt odpowiedni na działanie czynników panujących w konkretnym miejscu, takich jak np. wilgotność czy skrajne temperatury. Kolejną kwestią jest wytrzymałość, wyjątkową odporność na przetarcia i rozerwania, mają plandeki polietylenowe. Na żywotność plandeki wpływa także odpowiednie użytkowanie. Korzystanie przez cały rok, z produktu sezonowego, można doprowadzić do jego zniszczenia. Należy zwrócić uwagę na sposób przechowywania plandeki, np. w okresie zimowym.

Wróć do bloga

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img