Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 

Dlaczego tak ważne jest dobre wykonanie okien plandekowych?

namiot

Zastosowanie plandek jest naprawdę szerokie. Są wykorzystywane między innymi do tworzenia zadaszeń w ogródkach, na budynkach gospodarczych czy zbiornikach rolniczych. Można z nich też tworzyć trwałe banery reklamowe. Poza tym tworzą również dobrej jakości przyczepy samochodów ciężarowych. Jednak aby dobrze spełniały swoją funkcję, muszą być wykonane z dobrej jakości materiałów. Oprócz tego ważne są też dodatkowe elementy ich konstrukcji, na przykład okna. Z czego są produkowane i dlaczego ich jakość jest tak istotna?

Co warto wiedzieć na temat konstrukcji plandek z oknami? 

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów plandek. Wyróżniamy na przykład plandeki tarasowe czy reklamowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie modele z oknami. Znajdują zastosowanie między innymi w gastronomii, przemyśle oraz w przydomowych ogródkach. Aby były w pełni funkcjonalne, a do tego estetyczne, muszą być wykonane z dobrej jakości materiałów. Sama plandeka jest wówczas najczęściej produkowana z przezroczystej folii o grubości około 1 mm.

Do tego zwykle ma też dodatkową ramkę wykonaną z PCV, która ma za zadanie wzmocnienie konstrukcji i zagwarantowanie trwałego zakucia oczek montażowych. Taka konstrukcja ma też duże znaczenie w kontekście minimalizacji ryzyka uszkodzeń mechanicznych. Warto wspomnieć też o pasie okiennym, który co do zasady nie powinien być szerszy niż 1,3 m. W zależności od preferencji mogą to być elastyczne okna albo przezroczyste przesłony.

Dlaczego jakość wykonania okien plandekowych jest tak ważna? 

Osoby, które zlecają wykonanie plandek na zamówienie, zwykle zwracają uwagę głównie na ich estetykę, wymiary i jakość. Mówiąc o jakości, nie sposób nie wspomnieć o tym, że niezwykle istotne jest to, jak wykonane są okna do plandek wykorzystywanych jako zadaszenie baru czy altany w przydomowym ogródku. Bardzo ważne jest to, aby zamontowane okna były wykonane z przezroczystej folii, a także, aby tkanina była trudnopalna. Dzięki temu można mieć pewność, że prace będą bezpieczne, a konstrukcja będzie gwarantowała dobrą widoczność.

Wróć do bloga

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img
img
img