...... Lekki kosz transportowy składany na kółkach Plandeki na wymiar wykonane na zamówienie - Safex

Witamy na stronie Safex - Dostarczamy towar na terenie całego kraju - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin, Rzeszów, etc

 
Strona główna .: Katalog produktów .: Plandeki na wymiar wykonane na zamówienie .: Lekki kosz transportowy składany na kółkach
 
 
Opcje szukania
 
 
Ważne informacje
 
 
 
Katalog produktów - Plandeki na wymiar wykonane na zamówienie

Lekki kosz transportowy składany na kółkach

Wprowadziliśmy do oferty  lekki kosz mobilny na kółkach o dowolnych wymiarach.


W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów stworzylismy produkt o specyficznych właściwościach wpisujący się w lukę rynkową, jest nim szybko składany kosz transportowy.


Kosze transportowe wykonane  są w formie prostopadłościanu o bardzo lekkiej konstrukcji z rur pcv i złączek, wyposażone w niebrudzące kółka jezdne z hamulcami i w pokrycia wykonane z siatki powlekanej pcv fińskiej firmy Scantarp OY, której jesteśmy przedstawicielem.


Kosze wykonujemy  na wymiar uzgodniony z zamawiającym.


Kosz na zdjęciach ma wymiary 1,2x0,8 m i wysokości 0,7m jest  to tylko przykład wykonania kosza dającego się łatwo zapakować na standardową europaletę przy zachowaniu dużej objętości wnętrza kosza.


Dna koszy w standardzie są wykonane z tego samego materiału co ściana boczna, konstrukcja przystosowana do lekkich materiałów typu tkaniny, pościel, papier, folia.
Jeśli obciążenie jest duże, na dno trzeba położyć dopasowany arkusz sztywnego materiału - płyta wiórowa , sklejka itp.
Rozszerza to zakres stosowania kosza , wówczas można przewozić także cięższe przedmioty.
Kosz idealnie nadaje się do zasosowania jako przewoźny magazyn wypełniacza do pakowania, wypełniaczy z worków powietrznych, wypełniaczy z pianki itp.

Zaletą koszy jest łatwość ich  składania/ rozkładania bez dodatkowych elementów. Montaż kosza sprowadza się do wprowadzenia rurek w złączki i zapięcia rzepów pokrycia.

Kosze na kółkach, lekkie kosze transportowe

Polecane produkty:
Copyrights Safex 2010
 
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam
img
img